Tworzymy nowoczesne i niepowtarzalne wypieki, które zaskoczą Twoich bliskich nie tylko smakiem. Dbamy o perfekcję, aby nasze wypieki zachwycały, intrygowały i prezentowały zupełnie nowy poziom odbiegający od standardowych realizacji. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy, które poszukują dostawcy np. słodkich stołów czy deserów na organizowane wydarzenia.

 

E-mail: kontakt@mariuszbobek.pl
Telefon: +48 505 973 199

Image Alt

Co oferujemy?

Torty urodzinowe

Tworzymy torty urodzinowe o wyjątkowym smaku. Zachwyć zaproszonych gości wypiekiem o niepowtarzalnej aranżacji. Perfekcyjne wykończenie dostarcza nie tylko niesamowitych wrażeń smakowych, ale także wizualnych

Torty na chrzty i komunie

Wykonujemy torty na wyjątkowe okazje – chrzciny i komunię. Nieskazitelny wygląd wypieku w połączeniu z niesamowitym smakiem, dopełni ten wyjątkowy dzień w życiu Twojej pociechy.

Torty weselne

Tworzymy eleganckie torty weselne na uroczystość zaślubin. Łączymy perfekcyjną aranżację wypieku z zachwycającym smakiem. Zjawiskowy tort weselny, o indywidualnej kompozycji, zachwyci nie tylko parę młodą, ale również gości weselnych.

Torty dla dzieci

Wykonujemy artystyczne torty dla dzieci na wybraną okazję. Kolorowy wypiek o ulubionym smaku Twojego dziecka, udekorowany wybranym motywem, na pewno wywoła uśmiechy na twarzy najmłodszych.

Monodesery

Tworzymy monodesery oblane błyszczącą polewą. Wyjątkowy wypiek kryje w sobie przepyszny mus, rozpływający się w ustach. Monodesery o nowoczesnym wyglądzie i wyjątkowej aranżacji, zachwycają smakiem i wyglądem.

Słodkie stoły

Słodkie stoły to przepyszne słodkości, będące propozycją zarówno dla klienta prywatnego, jak i firm. Wyjątkowe w smaku wypieki o niepowtarzalnym wyglądzie doskonalone wkomponują się w każde wydarzenie okolicznościowe.

Wypieki na podziękowania

Wykonujemy wypieki na podziękowania o wyjątkowej aranżacji. Podziękuj bliskiej osobie niepowtarzalną słodkością, wyróżniającą się perfekcyjnym wykończeniem. Wypiek o eleganckim wyglądzie kryje w sobie niesamowity smak.

po wcześniejszym ustaleniu

Odbiór wypieków w Wieliczce

Portfolio

Zobacz nasze realizacje na zdjeciach: torty, monodesery i inne.